Logo

ДО КІНЦЯ КАТАЛОГУ 08

Раді вітати вас! Сьогодні ми надамо вам всі можливості співпраці з найбільш відомою і популярною косметичною компанією! І зараз ви дізнаєтеся про подробиці реєстрації в Avon Україна.

 

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_MESSAGES_ERRORS_EMAIL Помилка у адресі пошти
Будь ласка, введіть вашу дату народження
Будь ласка, введіть вашу облать та населений пункт
Будь ласка, введіть вашу вулицю, дом та кваритру

unnamed 7

Реєстрація в компанії Ейвон - це отримання вами особистого рахунку представника. Маючи його, ви отримуєте можливість купувати високоякісну продукцію Avon зі знижками від 10% до 30%! Володіючи рахунком представника Avon, вам стануть доступні внутрішні розпродажі компанії - а це приємний спосіб заощадити сімейний бюджет, а також отримати значний додатковий дохід!

ВСІ ВИГОДИ І ПЕРЕВАГИ ПРЕДСТАВНИКА КОМПАНІЇ AVON

Онлайн реєстрація в компанії ейвон україна відбувається безкоштовно!

Знижка до 30% від цін каталога!

Різноманітні сюрпризи і подарунки в кожному вашому замовлення!

Оплата товару  при отриманні, тільки після того, як ви його перевірили!

Безпроцентний кредит для оплати представником Ейвон (на термін до 7 днів)!

Доставка замовлення відбувається на відділення укрпошти,нової пошти та Джаст ін по всій території країни ! Увага!!! Вартість доставки може змінюватися!!

Відповідальна збірка замовлень!

100% гарантія якості на весь асортимент каталога Ейвон з гарантією обміну або повернення товару протягом 2 тижнів!

Особиста сторінка представника Аvon на офіційному сайті компанії!

Онлайн навчання безкоштовно!

 Винагорода запрошенням на щорічну національну конференцію, а також можливість виграти автомобіль престижної марки!

Кар'єрні перспективи + високий і стабільний дохід у партнерстві з avon!


Рахунок Avon присвоюється вам БЕЗКОШТОВНО. Для отримання рахунку необхідно заповнити просту форму реєстрації.

Заповніть всі поля анкети (обов`язково повну адресу, з районом, містом та вулицею, номером будинку та квартири), натисніть кнопку «Зареєструватися». Таким чином ви відправляєте заявку на відкриття рахунку представника Avon координатору компанії Avon.

Зверніть увагу! Ксерокопії ваших документів надавати не потрібно.

Після відправки анкети протягом 30 хвилин вам зателефонує представник компанії і протягом доби ви отримаєте sms повідомлення від Ейвон. У тексті SMS буде вказано номер вашого представницького рахунку Avon та пароль.

Вітаємо! Ви стали новим представником компанії Ейвон і з цієї хвилини отримуйте знижки і дорогі подарунки в своїх замовленнях!

Реєстрація не передбачає розміщувати замовлення з кожного каталогу. Ви робите замовлення тільки тоді, коли у вас є в цьому необхідність.

Дія вашого рахунку представника кількість замовлень Avon не обмежена. Дотримуйтеся лише одного правила: розмістити замовлення необхідно один раз на рік.

Якщо ви не замовляли більше року, ваша реєстрація анулюється, рахунок автоматично закривається. Але ви завжди можете заповнити анкету реєстрації в Ейвон знову. Повторна реєстрація дуже вигідна: ви знову зможете отримати всі подарунки для новачків на суму понад 5000 грн!

З'явилися питання? Зверніться по допомогу до вашого координатора, який зв'яжеться з вами відразу після реєстрації на сайті та буде вашим помічником в світі Avon протягом усього періоду співпраці з компанією. Координатор навчить вас розміщувати замовлення і відповість на всі питання. Розповість вам як отримати продукцію, оплатити, як отримати всю колекцію дорогих подарунків від Ейвон, як красиво і легко вести бізнес з компанією, як стати Лідером і фінансово незалежною!

Приймайте рішення сьогодні стати представником компанії Avon! Всього мить відділяє вас від красивого шляху до успіху і фінансового процвітання! Заповніть анкету, отримайте свій дисконтний рахунок представника і відчуйте себе впевненою і матеріально незалежною! Використовуйте неперевершені переваги продуктів Avon!